Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kinetické vypínače ixLINE
  3. ixLINE Bezdrôtový stmievač - mini

ixLINE Bezdrôtový stmievač - mini

ixLINE ERC901

Bezdrôtový stmievač ixLINE ERC901 - DIM   Bezdrôtový stmievač - aktor, je vhodný pre pripojenie k bezdrôtovým vypínačom ixLINE. Aktor nie je samostatn... celý popis
Dostupnosť
ihneď k odberu
14,90 EUR
12,42 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:ERC901
EAN kód:8585056310324
Výrobca:ixLINE
Funkcia:RF prijímač
Značka:ixLINE
Kompletné špecifikácie

Bezdrôtový stmievač ixLINE ERC901 - DIM

 

Bezdrôtový stmievač - aktor, je vhodný pre pripojenie k bezdrôtovým vypínačom ixLINE. Aktor nie je samostatne funkčným celkom a pre svoju správnu funkciu potrebuje byť spárovaný s bezdrôtovým vypínačom ixLINE. Kompatibilita s inými bezdrôtovými systémami nie je zaručená.

 

Aktor je vybavený párovacím tlačidlom pre synchronizáciu s vypínačom ixLINE. Stmievací aktor disponuje pripájacími vodičmi prierezu 0,75qmm s dĺžkou cca. 15cm. Pripájacie vodiče je možné zapojiť do svorkovnice, alebo uzatváracej rýchlosvorky WAGO. 

 

EBELONG ERC901

 

Na jeden bezdrôtový spínací aktor je možné pripojiť neobmedzené množstvo svietidiel, pričom súčet výkonov svietidiel pri odporovej záťaži nesmie prekročiť max. 100W a pri kapacitnej LED záťaži max. 60W. Stmievač ERC901 umožňuje stmievanie svietidiel do max. výkonu 100W

 

EBELONG Kinetic Switch

 

Jeden bezdrôtový vypínač môže ovládať neobmedzené množstvo aktorov. Jedinou podmienkou je, aby boli aktory v dosahu rádiového signálu. Dosah vypínača v zastavanej ploche predstavuje cca. 30m, na voľnej ploche cca. 100m. Dosah je silne ovplyvnený zložením a hrúbkou muriva.

 

EBELONG Kinetic Switch

 

Jeden aktor je možné spárovať s maximálne 10ks vypínačov tzn. jedno svietidlo je možné bezdrôtovo ovládať až z 10 miest. Aktor si kód vypínača ukladá do pamäte, ktorá je obmedzená na 10 zápisov. Aktor je možné v prípade potreby resetovať a vymazať z pamäte všetky priradené kódy.

 

EBELONG Kinetic Switch

 

Dvojkanálový aktor je možné ovládať z dvoch miest nasledovným spôsobom. Každý kanál je možné priradiť inému vypínaču a ovládať tak dve svietidlá z dvoch rôznych miest.

 

EBELONG Kinetic Switch

 

Zaučenie vypínača na aktor prebieha pomocou párovacieho tlačidla. Po pripojení aktora na napájanie a svietidlo, podržte párovacie tlačidlo, kým sa rozbliká LED dióda pri tlačidle. Následne párovacie tlačidlo uvoľnite a stlačte vypínač, ktorý chcete priradiť. Vypínač od tohto momentu ovláda zaučený aktor.

 

EBELONG Kinetic Switch

 

Pre vymazanie zaučených vypínačov z aktora, podržte na aktore párovacie tlačidlo po dobu cca. 30 sekúnd. Po uvoľnení párovacieho tlačidla budú všetky zaučená vypínače vymazané. Pozn. nie je možné mazať vypínače po jednom, iba všetky spolu.

 

Technické parametre:

  • napájanie: 230V / 50Hz
  • funkcia: stmievač osvetlenia
  • počet kanálov: 1
  • max. výkon svietidla: 100W/60W
  • výrobca: ixLINE
  • krajina pôvodu: Čína

 

Upozornenie: aktor nie je samostatne funkčným celkom a pre svoju správnu funkčnosť potrebuje byť priradený k vypínaču ixLINE, ktorý nie je súčasťou balenia a je ho nutné objednať zvlášť. V prípade akýchkoľvek otázok k produktu nás neváhajte kontaktovať písomne, alebo telefonicky.

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko