Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

EBELONG - Akciová ponuka pre prijímateľov NEWSLETTER-u

 

ĽUTUJEME ... AKCIOVÁ PONUKA BOLA UKONČENÁ

===============================================================================

ĽUTUJEME ... AKCIOVÁ PONUKA BOLA UKONČENÁ

 

 

Dobrý deň,

na základe Vášho prejaveného záujmu o akciovú ponuku s 50% zľavou na bezdrôtové ovládanie osvetlenie EBELONG si Vám dovoľujeme predložiť nasledovný zoznam akciových produktov. Odkaz na túto stránku ste získali ako registrovaný príjemca našich e-mailových noviniek. Táto stránka bude automaticky deaktivovaná dnes o polnoci a akciovú ponuku nebude možné viac využívať.

 

Vašu vernosť si mimoriadne Vážime a preto túto ponuku adresujeme výhradne Vám, príjemcom našich e-mailových noviniek. Prístup k uvedeným produktom majú výlučne príjemcovia našich e-mailových noviniek.

 

Produkty v akciovej ponuke s 50% zľavou

 

EBELONG EE0154

Bezdrôtový vypínač EBELONG 1 // BIELY

- vypínač na ovládanie 1 svetelného okruhu

- akciová PONUKA TU

EBELONG EE0254

Bezdrôtový vypínač EBELONG 2 // BIELY

- vypínač na ovládanie 2 svetelných okruhov

- akciová PONUKA TU

EBELONG EE0187

Bezdrôtový vypínač EBELONG 1 // STRIEBORNÝ

- vypínač na ovládanie 1 svetelného okruhu

- akciová PONUKA TU

EBELONG EE0287

Bezdrôtový vypínač EBELONG 2 // STRIEBORNÝ

- vypínač na ovládanie 2 svetelných okruhov

- akciová PONUKA TU

EBELONG ERC302

 

Bezdrôtový prijímač (relé) EBELONG

- spínacie relé svetelného okruhu

- akciová PONUKA TU

 

 

Produkty v akciovej cene je možné zobraziť a objednať len cez odkazy uvedené vyššie v tabuľke. Produkty sa otvoria v novom okne prehliadača. Keďže akciová ponuka platí len pre prijímateľov newsletteru, na akciovú ponuku nie je možný preklik z e-shopu, tzn. dostanete sa tam výlučne cez vyššie uvedené odkazy.

 

Na akciové produkty nie je možné uplatňovať dodatočné zľavy. Ponuka je platná do dnešnej polnoci a následne bude automaticky deaktivovaná. Ak ste predajca, elektrikár, alebo obchodník a máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať.

 

Ponuka platí do polnoci 21.02.2017 tzn. do 23:59:59, kedy bude automaticky deaktivovaná resp. do vypredania skladových zásob. Vyhradzujeme si právo na zrušenie akciovej ponuky v prípade vypredania skladových zásob pred termínom ukončenia akciovej ponuky.

 

Ďalšiu exkluzívnu ponuku so špeciálnymi cenami pre príjemcov našich e-mailových noviniek Vám zašleme čoskoro. Nemusíte robiť nič, stačí nás sledovať a ponuka príde sama ... :)

 

Váš team,

Dotykový Vypínač SK