- Úvod
- Shelly WiFi moduly
- Shelly Plus 2PM, spínací modul s meraním spotreby 2x 10A, WiFi & Bluetooth 2,4GHz
Shelly Plus 2PM, spínací modul s meraním spotreby 2x 10A, WiFi & Bluetooth 2,4GHz
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
Shelly Plus 2PM, spínací modul s meraním spotreby 2x 10A, WiFi & Bluetooth 2,4GHzSkladom30,99 EUR/ ks25,20 EUR bez DPH
Modul Shelly® WiFi relé, je určený pre inštaláciu pod vypínač, alebo kryt zásuvky do hlbokej inštalačnej krabice s priemerom 68mm. Umožňuje pohodlné a jednoduché ovládanie svetiel, alebo iných typov záťaže do 2x10A (2x2300W). Modul je možné ovládať aplikáciou z telefónu, alebo tabletu s operačným systémom iOS, alebo Android. Modul je možné použiť aj ako príslušenstvo (I/O prvok) pre širokú škálu rôznych riadiacich systémov a jednotiek. Mobilná aplikácia je dostupná v slovenčine, češtine, angličtine a iných jazykoch.
Modul Shelly Plus 2PM navyše umožňuje meranie a štatistické vyhodnocovanie spotrebovanej elektrickej energie na pripojenom zariadení tzv. Power Meter
Modul možno v základnom režime ovládať tlačidlami ihneď po inštalácii, bez potreby akéhokoľvek nastavovania. INTEGRÁCIA - REST protokol, pre ovládanie modulu HTTP príkazmi je k dispozícii - viď návod ďalej.
Modul Shelly Plus 2PM je plne kompatibilný s dotykovými tlačidlami LIVOLO typu VL-C701IH a typu VL-C702IH. Dotykové tlačidlá LIVOLO a Vaše osvetlenie, alebo ďalšie spínané aplikácie do 230V/10A, je možné vďaka modulu Shelly jednoducho a rýchlo integrovať a ovládať pomocou WiFi siete. Shelly 2.5 sa výborne hodí na ovládanie žalúzií a iných tieniacich systémov.
Prednosti modulov Shelly Plus 2PM
- Nie je potrebný žiadny špeciálny komunikačný HUB (okrem WiFi siete)
- Široký rozsah napájacích napätí 110-240VAC , alebo 24-60VDC
- Navrhnuté tak, aby sa modul zmestil do štandardných hlbokých elektrických krabičiek
- Môže byť integrovaný a kombinovaný so všetkými ostatnými zariadeniami Shelly
- Kompatibilné so systémami Android, iOS, Amazon Alexa, Google Assistant
- Podpora systémov domácej automatizácie na báze MQTT, CoAP a REST API
Shelly Plus 2PM modul je dodávaný s rozhraním programovania / ladenia, ktoré možno použiť pre alternatívny flashový firmware na zariadení. Má vstavaný ESP8266 s flash čipom 2 MB. Je nutný adaptér USB na UART a spoľahlivý 3,3 V s možnosťou napájania aspoň 350 mA.
Technické parametre
- Možnosti napájania: 110-240 VAC ± 10% 50/60 Hz, alebo 24-60VDC
- Maximálna záťaž: 2x 10 A / 240 V
- Meranie a záznam spotrebovanej elektrickej energie
- Zhoda podľa: RE Directive 2014/53 / EÚ, LVD 2014/35 / EÚ, EMC 2004/108 / WE
- Rozsah pracovných teplôt: - 40 ° C až 40 ° C
- Rádiový výkon: 1mW
- Komunikačný protokol: WiFi 802.11 b/g/n - 2,4GHz
- Dosah: až 50 m vonku, až 30 m v interiéri
- Rozmery (V x Š x H): 39 x 36 x 17 mm
- Spotreba: <1 W
Upozornenie:
Na produkty Shelly neposkytujeme veľkoobchodnú distribúciu typu B2B. Produkty je možné zakúpiť výhradne v maloobchodných cenách typu B2C. Ďakujeme za pochopenie.
Doplnkové informácie:
Produkty Shelly sú plne kompatibilné s produktmi LIVOLO a sú dodávané výhradne ako rozširujúci prvok pre špeciálne aplikácie ovládané tlačidlom, tzv. Home Automation aplikácie a aplikácie ovládané pomocou WiFi bezdrôtovej siete.
