Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. INFORMÁCIE
  4. Obmedzenie dodávok vzhľadom na Koronavírus COVID-19
04.03.2020
INFORMÁCIE

Obmedzenie dodávok vzhľadom na Koronavírus COVID-19

Vážení Zákazníci,

Veľmi si ceníme Vašu podporu a Váš záujem o dotykové vypínače LIVOLO a ďalšie produkty z našej ponuky. Celosvetový problém zvaný Koronavirus, známy aj pod názvom COVID-19, sa nevyhol ani našim dodávateľom. V posledných týždňoch zaznamenávame veľké výpadky v dodávkach produktov, ktoré sa žiaľ premietajú aj do stavov našich skladových zásob.

Ku dňu 05.03.2020 je naša firma nútená obmedziť dodávky vybraných druhov tovarov, ktoré nemáme aktuálne skladom. Objednávky z vyššie uvedených dôvodov bude možné od 05.03.2020 až do odvolania realizovať výhradne na platbu dobierkou, alebo prevodom, až po potvrdení doručiteľnosti objednaných produktov. Každú objednávku budeme kontrolovať a potvrdzovať manuálne. Potvrdenie objednávky zašleme iba v prípade dostupnosti skladových zásob.

V prípade nedostupnosti objednaných produktov, alebo časti produktov z objednávky, Vás budeme kontaktovať a navrhneme riešenie s odhadovaným najbližším možným dodacím termínom. Žiaľ nie je v našich silách ovplyvniť ďalší vývoj situácie ohľadom COVID-19, preto nedokážeme garantovať žiadne záväzné dodacie termíny.

Veríme, že sa situácia čoskoro upokojí a dodávky produktov obnovíme na pôvodnú úroveň v krátkom čase.
Ešte raz by sme sa radi poďakovali za Vašu dôveru a pochopenie.

S pozdravom,

Váš team LIVOLO s.r.o.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko