Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. NÁVODY
Návody na použitie, zapojenie a programovanie vypínačov LIVOLO

 

Na nasledovných stránkach nájdete podrobné informácie k dotykovým vypínačom LIVOLO. Dokumenty sú v originálnom anglickom jazyku, resp. v preklade do slovenského jazyka. Pre jednoduchšie pochopenie sme pre Vás pripravili aj súbor video návodov s podrobným vysvetlením jednotlivých funkcií a možností programovania a synchronizácie dotykových vypínačov LIVOLO.

 

LIVOLO video návodVIDEO NÁVODY

- na podstránke video návody nájdete informácie ohľadom základného programovania dotykových vypínačov. Niektoré typy dotykových vypínačov je nutné pre ich správnu funkčnosť synchronizovať. Na videách nájdete aj informácie ako priradiť k rádiovým dotykovým vypínačom diaľkové ovládače, alebo ako nastaviť scény.

 

 

LIVOLO schéma zapojeniaSCHÉMY ZAPOJENIA

- na tejto stránke nájdete kompletné informácie k zapojeniu jednotlivých typov dotykových vypínačov LIVOLO. V zozname nájdete technické aj obrázkové informácie pre jednoduchšie pochopenie a interpretáciu možností zapojenia dotykových vypínačov LIVOLO vrátane zobrazenia zapojenia svietidiel, žalúzií a pod.

 

 

LIVOLO návod na použitieNÁVODY NA POUŽITIE

- návody na použitie v slovenskom jazyku Vám pomáhajú zorientovať sa v používaní a montáži dotykových vypínačov LIVOLO. Návod na použitie je v aktuálnej verzii pribalený ku každému výrobku dodanému našou spoločnosťou. V prípae aktualizácie návodu, tento návod nájdete na stránke návody na použitie.

 

 

LIVOLO cenníkCENNÍK LIVOLO

- na stránkach cenníka nájdete aktuálny prehľadný cenník produktov uvedený v maloobchodných cenách. Cenník a katalóg produktov je priebežne aktualizovaný a jeho poslednú aktuálnu verziu nájdete vždy na našej stránke. V prípade veľkoobchodných partnerov cenníky zasielame na vyžiadanie individuálne vo forme PDF.

 

 

LIVOLO certifikátyCERTIFIKÁTY LIVOLO

- dotykové vypínače LIVOLO sú plne certifikované pre použitie na území EÚ ako aj na území SR. Na podstránke CERTIFIKÁTY nájdete aktuálne certifikáty vydané k várobkom LIVOLO. Medzi certifikátmi nechýbajú prehlásenia o zhode ako aj CE a RoHS certifikáty. V prípade záujmu Vám certifikáty bezplatne zašleme e-mailom.

 

 

LIVOLO odkazy linkyODKAZY - LINKY

- na nasledovných stránkach nájdete rôzne odkazy na články a publikácie z oblasti dotykových vypínačov LIVOLO. Odkazy a linky nám pomáhajú budovať značku LIVOLO a Vám pomáhajú lepšie sa zorientovať v našej ponuke a vysvetliť si ako dotykové vypínače fungujú v praxi.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

LIVOLO s.r.o.
Školská 15
93532, Kalná nad Hronom
Slovensko
Tel: +421 948 452 243 (08:00-16:00) 
E-Mail: info(a)dotykovyvypinac.sk

© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko