Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. PORADŇA
  3. Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás? Pretože našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Vždy sa snažíme urobiť pre zákazníka maximum – pred predajom a dodaním, počas realizácie, ale aj neskôr pri prípadných reklamáciách. Všeobecne platí, že kvalitu svojho dodávateľa nespoznáte pri realizácii obchodu, ale v prípade prvého problému.

Možnosť osobného odberu
Ponúkame Vám možnosť osobného odberu, 7 dní v týždni, každý deň až do 18:00 v našom showroome v Kalnej nad Hronom. V našom showroome si môžete produkty prezrieť, vyskúšať a radi Vám poradíme pri výbere vhodných typov doplnkov.

Výhodná cena dopravy
Ponúkame Vám najnižšiu možnú cenu dopravy, ktorú čiastočne, alebo v plnej miere dotujeme. Váš nákup na 14€ doručíme bezplatne na akúkoľvek adresu v rámci SR prostredníctvom slovenskej pošty. Doručenie kuriérom je spoplatnené jednotnou cenou 5€ s DPH na všetky zásielky bez ohľadu na veľkosť/hmotnosť. Keď sa už rozhodnete pre niektorý z našich produktov, nie je našim cieľom zarábať na doprave, preto Vám ponúkame dopravu na naše náklady spojené s odoslaním balíka.

Férová cenotvorba
Patríme medzi najväčších európskych distribútorov produktov LIVOLO s pôsobnosťou na Slovensku, preto dokážeme nakúpiť a následne aj predávať produkty za výhodné ceny. Nadštandardné vzťahy s výrobcami sa odzrkadľujú v bezkonkurenčných cenách viacerých produktov. Individuálne cenové ponuky a množstevné zľavy poskytujeme individuálne podľa množstva a rozsahu dodávky.

Možnosti platby
Možností, ako zaplatiť za tovar je niekoľko. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, elektronickým bankovníctvom, PayPal, alebo v hotovosti na pri osobnom odere.

Odborné poradenstvo
Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý jeho výberom, ponúkame Vám flexibilný prístup pri zodpovedaní akýchkoľvek otázok. Odborné poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu, telefonicky, live chatu alebo osobne v našom showroome, prípadne priamo u Vás.

Dlhoročné skúsenosti
V prípade problémov, alebo neštandardných riešení sme pripravený poskytnúť Vám technickú podporu a riešenia šité presne na mieru. Riešenia typu špeciálnych schém zapojenia a neštandardných zapojení riešime v priebehu niekoľkých dní, väčšinou bezplatne. Máme možnosti tieto "špeciality" otestovať a ponúknuť skutočne 100% funkčné riešenia bez nutnosti experimentovať u zákazníka v domácich podmienkach.

Najširší sortiment LIVOLO
V našej ponuke nájdete najširší sortiment dotykových vypínačov LIVOLO vrátane sklených panelov a ich kombinácií. V prípade, že sa v našej ponuke nenachádza štandardné riešenie, vieme ponúknuť individuálne riešenia a špeciálne rámiky vrátane lakovania rámikov podľa požiadaviek zákazníka na základe vzorkovníka RAL.

Originálne komponenty LIVOLO
Dodávame výhradne originálne komponenty od rôznych svetových výrobcov. Výrobky LIVOLO sú napriek chýbajúcemu logu originálne výrobky výrobcu LIVOLO. Absentujúce logo sme exkluzívne vyjednali priamo u výrobcu, aby boli vypínače dizajnovo jednotné a bez rušivých elementov a nápisov.

© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko