Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. PHILIPS
  4. Predstavenie systému PHILIPS Hue
06.02.2020
PHILIPS

Predstavenie systému PHILIPS Hue

Philips Hue je systém inteliegentného osvetlenia s jadnoduchým nastavením a používaním. Všetko čo k prvému spusteniu potrebujete je Starter Kit, alebo samostatný Hue Bridge a Philips Hue aplikáciu nainštalovanú vo svojom smartfóne. Ak tieto dve veci máte k dispozícii, môžete začať. Poďme na to!

Pre úspešné uvedenie systému do prevádzky sú skutočne potrebné len nasledovné kroky:

  1. Za úlohu si dáme rozsvietiť PHILIPS Hue LED žiarovku
  2. Pripojte Hue Bridge do zásuvky pomocou priloženého adaptéra a pripojte ho na sieť WiFi
  3. Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu Hue do Vášho mobilu
  4. podľa postupu v aplikácii pripojíte žiarovku do systému Hue
  5. Žiarovku môžete ovládať z Vášho smertfónu pomocou aplikácie Hue

 

Philips Hue

 

Možnosti rozšírenia Vášho systému Philips Hue

Svoju Philips Hue rodinu môžete kedykoľvek podľa potreby rozširovať a dopĺňať. Ako raz systém Philips Hue nastavíte, môžete v tom pokračovať a pridávať až 50 Philips Hue žiaroviek, svietidiel a ďalších doplnkov na jeden Hue Bridge modul.

 

Philips Hue     

 

Komponenty Hue stačí pripojiť na prívod elektrickej energie, pridať do aplikácie Hue a používať. Je to skutočne jednoduché. Po tom, ako Vaša aplikácia rozozná nový produkt, je možné ho pomenovať, používať samostatne, alebo pridať do existujúcej scény. Fantázii sa medze nekladú.

 

Philips Hue

 

Kompletnú ponuku PHILIPS Hue produktov nájdete tu: PHILIPS HUE

 

Úplným začiatočníkom, ktorí to so systémom PHILIPS Hue myslia vážne odporúčame začať so štartovacou sadou Philips Hue White 9W A60 E27 3set sw EUR BT. Táto sada obsahuje základné komponenty, vďaka ktorým si môžete vyskúšať takmer všetky funkcie systému PHILIPS Hue za zvýhodnenú cenu. 

 

V prípade, že by ste si radi vyskúšali ešte jednoduchšiu aplikáciu bezdrôtového ovládania osvetlenia, máme pre Vás pripravené aj sady typu ovládač - žiarovka, ktoré neobsahujú Hue Bridge a neumožňujú ovládanie osvetlenia pomocou smartfónu. Tieto sady však umožňujú oboznámenie sa so systémom Hue a spoznať jeho základné výhody. V tomto prípade odporúčame sadu vypínača a žiarovky Philips Hue DIM kit 9W A60 E27 EUR BT za zvýhodnenú cenu.

 

Žiarovky a sady príslušenstva označované ako WHITE sú určené pre použitie spôsobom zapni, vypni a stmievaj. Tieto produkty je možné pomocou ovládačov a Hue Bridge ovládať v uvedených režimoch pomocou diaľkového ovládania, alebo smertfónu.

 

Žiarovky a sady príslušenstva označované ako WHITE AMBIANCE (resp. AMBIENCE) je možné používať a ovládať spôsobom zapni, vypni, stmievaj a zmeň teplotu farby. Teplotu farby je možné meniť v závislosti od typu žiarovky od teplej bielej, cez neutálnu bielu až po studenú bielu.

 

Najširšie možnosti nastavenia majú žiarovky typu WHITE AND COLOR AMBIANCE. tieto žiarovky umožňujú ovládanie spôsobom zapni, vypni, stmievaj, zmeň teplotu bielej farby a navyše aj zmeň farbu vyžarovaného svetla. Tieto svetelné zdroje umožňujú "namiešať" až neuveriteľných 16 miliónov farebných odtieňov. 

 

K systému PHILIPS Hue je možné priobjednať širokú paletu doplnkov a príslušenstva, ktoré svojimi funkciami dopĺňajú systém Hue a umožňujú dosiehnutie rôznych komfortných automatizačných prvkov za rozumnú cenu. Kompletnú ponuku príslušenstva nájdete na nasledovnom odkaze: DOPLNKY

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko