Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. BROADLINK
  4. BroadLink - ovládajte Váš domov mobilom
26.04.2017
BROADLINK

BroadLink - ovládajte Váš domov mobilom

Systém BroadLink predstavuje moderné riešenie pre univerzálne ovládanie domácich spotrebičov. Systém sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou a rovnako jednoduchým ovládaním. Všetko čo potrebujete vedieť je prístupové heslo k Vašej WiFi sieti a o všetko ostatné sa postará bezplatný softvér BroadLink e-Control.

 

Bezplatný softvér BroadLink e-Control ...

Softvér pre inteligentný telefón si môžete bezplatne stiahnuť pre operačný systém Android aj Apple v príslušnom obchode aplikácií. Pre správnu funkciu odporúčame aplikáciu neustále aktualizovať.

BroadLink

Ako to celé funguje?

Ako som spomínal na začiatku, pre správnu funkčnosť komponentov BroadLink je nutné "len" poznať prístupové údaje (meno/heslo) k Vašej WiFi sieti a nainštalovať si bezplatný softvér BroadLink e-Control. O všetko ostatné sa postará systém sám.

Navyše ak má Vaša WiFi sieť prístup do internetu, ovládanie všetkých komponentov BroadLink môžete realizovať aj cez internet ... bez zložitých nastavovaní a presmerovaní, všetko je funkčné ihneď a bez kompromisov.

Systém BroadLink nevyžaduje použitie ústredne, alebo riadiaceho modulu. Každý jeden komponent je samostatne funkčným celkom a po pripojení na WiFi sieť je plne funkčný v rámci WiFi aj z internetu.

 

BroadLinkBroadLink RM PRO EU

Tento produkt od výrobcu BroadLink umužňuje ovládanie rôznych zariadení, ktoré sú riadené pomocou IR infračervených signálov z diaľkových ovládačov. BroadLink RM PRO EU sa dokáže zaučiť signály z IR diaľkového ovládača a následne ich reprodukovať, ako by ich vysielal sám diaľkový ovládač. Systém teda v skratke funguje systémom nauč sa a opakuj.

BroadLink RM PRO EU však dokáže reprodukovať aj RF rádiové signály na frekvencii 433MHz. Na tejto frekvencii v európe funguje široká paleta prístrojov a zariadení, ktoré sú riadené rádiovým signálom.

RF rádiový signál na rozdiel od IR infračerveného signálu umožňuje riadenie aj mimo priamej viditeľnosti tzn. rádiový signál umožňuje riadenie aj cez stenu, dvere a pod.

BroadLink RM PRO EU vďaka svojej funkcii RF rádiového ovládača umožňuje ovládanie dotykových vypínačov LIVOLO s integrovaným rádiovým modulom. V toto prípade BroadLink RM PRO EU predstavuje bránu pre ovládanie vypínačov LIVOLO pomocou inteligentného telefónu z WiFi siete aj z internetu. BroadLink RM PRO EU musí byť pre bezproblémovú funkčnosť v dosahu vypínačov aj WiFi siete zároveň.

 

 

BroadLinkDotykové vypínače BroadLink

BroadLink predstavuje svojimi dotykovými vypínačmi s integrovaným WiFi modulom revolučné priame ovládanie osvetlenia mobilným telefónom bez nutnosti použitia komunikačnej brány, alebo riadiacej jednotky.

Dotykový vypínač BroadLink jednoducho pripojíte k Vašej WiFi sieti a okamžite ho môžete začať používať a ovládať cez aplikáciu BroadLink e-Control. To všetko rýchlo, jednoducho a komfortne z WiFi siete ako aj z internetu.

Dotykové vypínače BroadLink sa dodávajú v troch vyhotoveniach podľa počtu ovládaných okruhov. Vypínač TC2-1-EU je určený pre jednookruhové ovládanie. Vypínač TC2-2-EU umožňuje ovládať dva svetelné okruhy. Vypínač TC2-3-EU je určený pre ovládanie troch svetelných okruhov.

 

 

BroadLinkSpínaná zásuvka BroadLink SP3 EU WiFi

Zásuvka BroadLink SP3 EU je určená pre spínanie rôznych spotrebičov napájaných priamo zo zásuvky 230V. Spínanie je riešené z aplikácie BroadLink e-Control pomocou Vašej WiFi siete.

Ak má sieť WiFi pripojenie na internet, zásuvku ovládate cez internet podobne ako keby ste boli v dosahu Vašej WiFi siete. A to všetko jednoducho a rýchlo.

Do softvéru BroadLink e-Control integrujete neobmedzené množstvo zásuviek a navyše im môžete vytvoriť rôzne časové scenáre napr. pre ovládanie osvetlenia, vykurovania a pod.

Zásuvka zároveň disponuje malým orientačným svetlom, ktoré je možné ovládať z aplikácie BroadLink e-Control. Jednoducho geniálne jednoduchá univerzálna zásuvka ...

Zásuvka BroadLink SP3 EU sa dodáva v prevedení s ochrannými prvkami SCHUKO, ktoré sú schválené pre použitie na území EÚ. Na území SR je uprednostňované použitie zásuviek s ochranným kolíkom typu FR. Zásuvka s ochranným kolíkom typu FR momentálne nie je k dispozícii.

 

 

 

BroadLinkBroadLink A1 Wifi Sensor

Tento inteligentný senzor je možné pripojiť podobne ako všetky ostatné prístroje a produkty BroadLink do Vašej WiFi siete a získavať tak informácie o prostredí, v ktorom je senzor umiestnený.

Senzor sníma vlhkosť, teplotu, osvetlenie a hlučnosť prostredia. Pomocou aplikácie BroadLink e-Control tieto hodnoty môžete kedykoľvek zobraziť v pripojení cez WiFi ako aj z internetu.

Navyše v závislosti na teplote môžete vytvoriť podmienky pre spustenie vykurovania, alebo chladenia. V prípade vysokej vlhkosti je možné spustiť vetranie. V prípade tmy, alebo denného svetla môžete rozsvecovať, alebo zhasínať vonkajšie osvetlenie, fontánu, bazén a pod.

V prípade prekročenia nastavenej hranice hlučnosti systém dokáže upozorniť napr. blikaním svetla, alebo správou do mobilu a pod. Senzor predstavuje univerzálny monitorovací nástroj cez WiFi aj internet.

Senzor umožňuje OnLine sledovanie parametrov prostredia a ovzdušia v okolí senzora. Senzor momentálne neumožňuje zber a uchovávanie dát za účelom zbierania údajov.

 

V prípade záujmu o produkty BroadLink navštívte stránky s produktmi prípadne nás kontaktujte a radi pre Vás vypracujeme riešenie šité presne na mieru podľa Vašich požiadaviek.

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
KONTAKTNÉ ÚDAJE

LIVOLO s.r.o.
Školská 15
93532, Kalná nad Hronom
Slovensko
Tel: +421 948 452 243 (08:00-16:00) 
E-Mail: info(a)dotykovyvypinac.sk

© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko