Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. AKCIA
 3. Ventilátory
 4. DALAP ventilátor s úsporným ECO motorom, spätnou klapkou a časovým dobehom

DALAP ventilátor s úsporným ECO motorom, spätnou klapkou a časovým dobehom

Výhody tichého ventilátora do kúpeľne Dalap 100 NOMIA Z časový dobeh 45 sekúnd - 45 minút možnosť oneskoreného štartu ventilátora plastová spätná kla... celý popis
Dostupnosť
Skladom
46,00 EUR
38,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:41410
 • Kompletné špecifikácie
 • DALAP ventilátor s úsporným ECO motorom, spätnou klapkou a časovým dobehom
  DALAP ventilátor s úsporným ECO motorom, spätnou klapkou a časovým dobehom
  Skladom
  46,00 EUR
  38,33 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Výhody tichého ventilátora do kúpeľne Dalap 100 NOMIA Z

 • časový dobeh 45 sekúnd - 45 minút
 • možnosť oneskoreného štartu ventilátora
 • plastová spätná klapka priamo na ventilátore
 • vysoký výkon, nízka hlučnosť a nižšia spotreba
 • patentovaný motor so životnosťou až 40 000 hodín
 • kryt a obežné koleso z vysoko odolného UV plastu
 • elegantný dizajn pre montáž na stenu aj do stropu

Praktický dizajn

Čelná strana tichého ventilátora Dalap 100 NOMIA Z - kryt a obežné koleso - sú vyrobené z kvalitného a odolného UV plastu. Na prednej strane nenájdete logá, ani nápisy, a preto môžete tento ventilátor umiestniť prakticky do každej kúpeľne, kuchynky i kancelárie.

Na inštaláciu na stenu aj do stropu

Výkonný patentovaný motor s guličkovými ložiskami je schopný pracovať nepretržite a efektívne v akejkoľvek polohe. Nič zo svojej sily ani funkčnosti nestratí pri inštalácii na stenu aj do stropu.

Spätná klapka v plastovom prevedení

Tichý ventilátor do kúpeľne Dalap 100 NOMIA Z je vybavený špeciálne konštruovanou plastovou spätnou klapkou, ktorá zabraňuje spätnému návratu už odvetraného vzduchu. Spätná klapka je súčasťou ventilátora a je pripevnená k jeho prírube.

Bez fenolov s čistým vzduchom

Zdravie je pre nás všetkých dôležité, preto je ventilátor do kúpeľne Dalap 100 NOMIA Z vyrobený pomocou technológie FENOLSTOP®. Vďaka tejto technológii máte istotu, že pri transporte vzduchu nedochádza k uvoľňovaniu fenolov z plastov do vzduchu. Je dosiahnutý maximálny komfort pri výmene vzduchu a zachovaní zdravého prostredia.

Pre ventilačné potrubie do 3 metrov

Tichý ventilátor do kúpeľne Dalap 100 NOMIA Z je aj napriek svojmu vysokému výkonu vhodný na odvetrávanie miestností, kde dĺžka ventilačného potrubia nepresahuje 3 metre, alebo na priame odsávanie cez stenu. Pre dlhšie vetracie potrubie vyberte ventilátor z tejto kategórie>>.

Časový spínač pre oneskorené vypnutie aj zapnutie

Ventilátor môžete napojiť napríklad na svetlo v kúpeľni alebo na WC. Po rozsvietení sa ventilátor zapne a začne odsávať. Po zhasnutí svetla pokračuje odsávanie po vami nastavenom časovom úseku v rozmedzí od 15 sekúnd až 45 minút.

Pri správnom nastavení je dostupná aj funkcia oneskoreného štartu, kedy sa ventilátor nezopne hneď po rozsvietení svetla, ale až po 45 sekundách. Nastavenie urobíte ovládacím kolieskom na riadiacej jednotke.

Ovládanie časovača vykonáte pomocou malého skrutkovača otáčaním do ľavej či pravej strany. Otáčajte nastavovacím kolieskom veľmi opatrne a s citom, pri hrubom a bezcitnom zaobchádzaní hrozí odtrhnutie!

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko