Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Termostaty
 3. Digitálny izbový termostat OpenTherm EMOS P5611OT

Digitálny izbový termostat OpenTherm EMOS P5611OT

Užitočný strážca tepla vášho domova Vychutnajte si stabilnú a ideálnu teplotu v domácnosti v lete aj v zime. Už žiadne výkyvy teploty, len príjemné t... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
85,00 EUR
75,00 EUR
62,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:P5611OT
 • Kompletné špecifikácie
 • Digitálny izbový termostat OpenTherm EMOS P5611OT
  Digitálny izbový termostat OpenTherm EMOS P5611OT
  Skladom
  75,00 EUR
  62,50 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Užitočný strážca tepla vášho domova

Vychutnajte si stabilnú a ideálnu teplotu v domácnosti v lete aj v zime. Už žiadne výkyvy teploty, len príjemné teplo bez obáv. Bezdrôtový izbový termostat so 6 prednastavenými a 3 užívateľsky nastaviteľnými programami sleduje ideálnu teplotu a riadi vykurovací systém a klimatizáciu vo dne aj v noci. Rozsah nastavenia teploty od 7 °C do 30 °C zaručuje príjemnú teplotu v lete aj v zime. Výhodou je jednoduché ovládanie a prehľadný podsvietený displej s veľkými číslicami a informáciami o aktuálnej a požadovanej teplote.

Regulácia pre vykurovací aj chladiaci systém

Ručný bezdrôtový termostat možno pripojiť k vykurovaciemu aj chladiacemu systému. V zime termostat udržiava optimálnu teplotu a nezapríčiňuje nákladné prehriatie. V horúcich letných dňoch sa termostat postará o chladenie bez nepríjemných teplotných šokov. Užívajte si pocit dokonalého pohodlia po celý rok.

Nastavenie teploty od 7 °C do 30 °C

Už žiadne teplotné šoky, behanie ku kotlu a nákladné dohrievanie - termostat udržiava ideálnu teplotu za vás. Vytvorte si v miestnosti príjemnú teplotu, aby ste sa cítili čo najlepšie. Pre optimálnu teplotu jednoducho vyberte teplotu v rozsahu 7 °C až 30 °C na termostate, ktorý možno nastaviť v krokoch po 0,2 °C. Na displeji potom môžete vidieť, či nastavená teplota zodpovedá skutočnej teplote v miestnosti.

Čistý podsvietený displej

Vďaka veľkým čísliciam na displeji ľahko uvidíte aktuálnu a nastavenú teplotu, čo ocenia nielen tí, ktorých zrak už nie je úplne dobrý. Displej vyniká jasnosťou a výrazným podsvietením. Podsvietený displej uľahčuje ovládanie termostatu v tme alebo pri slabom osvetlení.

Rozsah do 100 m

Bezdrôtové pripojenie spínacej a riadiacej jednotky v dosahu 100 m umožňuje použitie termostatu vo väčších priestoroch - rodinných domoch, bytoch či kanceláriách. Dosah medzi riadiacou a spínacou jednotkou je max. 100 m na voľnom priestranstve. Vo vnútorných priestoroch môže byť dosah znížený, pretože signálu bránia steny alebo iné prekážky.
Súprava má tzv. samostatnú funkciu učenia - termostat má schopnosť generovať vlastný párovací kód, ktorý potom prijímač prijme a uloží do svojej pamäte. Zostavu možno rozšíriť až na 6 prijímačov, čo je vhodné na ovládanie IR panelov.

Open Therm

Termostat môžete pripojiť ku kotlu, ktorý podporuje komunikáciu OpenTherm. Výhodou je regulácia výkonu kotla nielen podľa teploty v miestnosti, ale aj podľa teploty vody v systéme alebo iných premenných. Prepínanie sa vykonáva pomocou OT aj pomocou relé. Väčšina termostatov má buď len výstup OT, alebo reléový výstup. Termostat Emos P5611OT má obidva výstupy na pripojenie ku kotlu.
Termostat zvyšuje účinnosť vykurovacieho systému prostredníctvom regulácie OT, znižuje náklady a jednoducho sa inštaluje.

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko