Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Termostaty
 3. Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623

Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623

PROGRAMOVATEĽNÝ TERMOSTAT S WIFI P5623 Prvý krok k inteligentnej domácnosti začína pri inteligentnom termostate. Vďaka možnosti programovania a ovláda... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
145,00 EUR
120,00 EUR
100,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:P5623
 • Kompletné špecifikácie
 • Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623
  Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623
  Skladom
  120,00 EUR
  100,00 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

PROGRAMOVATEĽNÝ TERMOSTAT S WIFI P5623

Prvý krok k inteligentnej domácnosti začína pri inteligentnom termostate. Vďaka možnosti programovania a ovládania pomocou mobilných aplikácií reguluje termostat ideálnu teplotu od 5 °C do 35 °C automatizovane a úplne za vás podľa vášho životného rytmu. Automatické riadenie vykurovacích sústav využijete v bytoch, domoch i kanceláriách. Izbový termostat môžete ovládať aj pomocou prehľadného dotykového displeja. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu, wifi pripojeniu a dosahu až 100 m umožňuje ľahkú zmenu referenčnej miestnosti. S funkciami Lock a Master Lock budete mať teplotu aj náklady na vykurovanie pod 100% kontrolou.

Nastavenie teploty od 5 °C do 35 °C

Už žiadne teplotné šoky,behanie ku kotlu a nákladné prekurovaniu - digitálny termostat stráži ideálnu teplotu za vás. Ovládajte kúrenie pomocou aplikácie alebo dotykového displeja a nastavte si optimálnu teplotu od 5 °C do 35 °C, a to už po 0,5 °C. Aktuálnu teplotu v miestnosti meria termostat v rozmedzí od 0 °C až do 40 °C a s presnosťou na 0,1 °C. Vďaka programovaniu termostat nasleduje váš životný rytmus. Nastavte inú teplotu pre víkendy a inú pre všedné dni alebo prázdniny. Ochrana pred zamrznutím umožňuje používanie aj v objektoch, v ktorých sa v zime nekúri.

Ovládanie pomocou mobilných aplikácií

Jednoduchšie to už byť nemôže. Wifi termostat ponúka možnosť ovládanie prostredníctvom mobilných aplikácií. Súčasťou balenia je prehľadný návod, ktorý vás prevedie krok za krokom jednoduchým nastavením. Potom už si môžete naplno užívať všetky výhody diaľkového prístupu. Vraciate sa z dovolenky? Stačí na diaľku zapnúť termostat a vrátite sa do príjemne vyhriateho domova.

Dotykový displej s podsvietením

Ovládanie termostatu prostredníctvom dotykového displeja je jednoduché a intuitívne. Vďaka veľkým čísliciam na displeji ľahko odčítate aktuálnu a nastavenú teplotu alebo naprogramujete časový harmonogram kúrenia. Displej vyniká prehľadnosťou a výrazným podsvietením. To umožňuje ovládanie termostatu i v tme alebo horších svetelných podmienkach.

Poistka Lock a Master Lock

Majte termostat a nastavenie teploty pod plnou kontrolou a vyhnite sa neoprávneným zásahom do ovládania. Funkcia Lock dovoľuje termostat ovládať len po zadaní bezpečnostnej dvojkombinácie na displeji. Lock vám tak dobre poslúži ako detská pojistka. Funkcia Master Lock umožňuje ovládanie termostatu iba prostredníctvom mobilnej aplikácie. Funkcie Lock a Master Lock sú nevyhnutnosťou pre všetkých prenajímateľov nehnuteľností a prevádzkovateľov penziónov.

Bezdrôtový termostat s dosahom až 100 m

Signál je prenášaný rádiovo na frekvencii 868 MHz s dosahom až 100 m, čo umožňuje použitie termostatu aj vo väčších priestoroch, ako sú domy, byty i kancelárie. Maximálny dosah získate vo voľnom priestore, múry a ďalšie prekážky dosah znižujú. potrebujete zmeniť referenčnú miestnosť? Stačí jednoducho premiestniť spínaciu jednotku - napríklad do najchladnejšej miestnosti v dome. Testovanie prenosu signálu vám dá istotu správneho prepojenia spínacej a ovládacej jednotky.

Jednoduché ovládanie a rad funkcií

K hlavným výhodám programovateľného termostatu s wifi patrí užívateľská prívetivosť, premyslené ovládanie a rad funkcií, ako je zablokovanie termostatu (Lock a Master Lock) alebo funkcia kalibrácie teploty v miestnosti podľa iného referenčného teplomeru. Režim Prázdniny umožní nastavenie konštantnej teploty na dlhšie časové obdobie. Protimrazový režim udržuje stálu teplotu 5° C. Pre dokonalý komfort bez starostí využite funkciu nastavenie teplotného priebehu počas celého dňa, ktorý ponúka až 6 teplotných zmien v rámci dňa.

Napájanie zo siete

Ovládacia jednotka so stojanom je napájaná priamo zo siete pomocou kábla a USB adaptéra. USB adaptér 5 V/1,5 A a micro USB kábel s dĺžkou 1,5 m sú súčasťou balenia.

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko