Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Termostaty
  3. Izbový termostat EMOS P5607

Izbový termostat EMOS P5607

MANUÁLNY TERMOSTAT DRÔTOVÝ P5604 Objavte stabilný teplotný komfort domácnosti bez nákladného prekurovania. Už žiadne výkyvy, len príjemná teplota bez... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
35,90 EUR
32,30 EUR
26,92 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:P5604
Kompletné špecifikácie

MANUÁLNY TERMOSTAT DRÔTOVÝ P5604

Objavte stabilný teplotný komfort domácnosti bez nákladného prekurovania. Už žiadne výkyvy, len príjemná teplota bez starostí. Drôtový izbový termostat s manuálnym nastavením stráži ideálnu teplotu a reguluje vykurovací systém aj klimatizáciu vo dne v noci. Rozptyl nastavenia teploty od 5 °C do 35 °C zaisťuje príjemnú teplotu v lete i v zime. Výhodou je jednoduché ovládanie a prehľadný podsvietený displej s veľkými číslicami a informáciami o aktuálnej a požadovanej teplote. Zabudnite na behanie ku kotlu, stačí otočiť kolieskom.

Regulácia pre vykurovací i chladiaci systém

Drôtový termostat umožňuje jednoduchú reguláciu vykurovacích systémov aj klimatizácie. Zabráni nepríjemnému prekurovaniu, ktoré neprospieva zdraviu ani vášmu rodinnému rozpočtu. Rovnako tak vďaka termostatu nedochádza k poklesu teploty pod nastavenú hodnotu. Pri napojení na chladiaci systém udržuje termostat v letnýchch mesiacoch optimálnu teplotu bez výkyvov a teplotných šokov.

Nastavenie teploty od 5° C do 35° C

Pomocou otočného kolieska si zvolíte požadovanú teplotu v širokom rozsahu od 5° C do 35° C. Pretože na každom stupni záleží, na termostate môžete nastaviť teplotu po 0,5 °C pre váš príjemný pocit v zime aj v lete. Nastaviteľný rozptyl teploty dosahuje ± 0,2 °C. Teplomer meria teplotu v rozmedzí 0° C až 40° C s presnosťou na 0,1 °C. Vďaka ochrane proti zamrznutiu možno termostat používať napríklad aj v chate, ktorú v zime nevykurujete.

Prehľadný displej s podsvietením

Aktuálne aj nastavenú teplotu ľahko skontrolujete vďaka prehľadnému displeju s podsvietením. Podsvietenie umožňuje ovládanie aj v noci, bez toho aby ste museli v miestnosti rozsvietiť. Veľké číslice ocenia najmä tí, ktorým už zrak dobre neslúži.

Napájanie na 2 batérie AAA

Napájanie drôtového termostatu zabezpečujú dve 1,5 V AAA batérie. Na potrebu výmeny batérie vás upozorní indikátor stavu batérie. Batérie sú súčasťou balenia rovnako ako dve skrutky a dve hmoždinky nutné na uchytenie termostatu na stenu.

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko