Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. AKCIA
 3. Videovrátniky
 4. Sada videovrátnika EMOS EM-03M 2WIRE

Sada videovrátnika EMOS EM-03M 2WIRE

Vedieť, kto stojí pri vašich dverách a zvoní na zvonček, je jednou zo základných istôt, ktoré vo svojej domácnosti potrebujete každý deň. Domáci video... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
210,90 EUR
173,00 EUR
144,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:H2050
 • Kompletné špecifikácie
 • Sada videovrátnika EMOS EM-03M 2WIRE
  Sada videovrátnika EMOS EM-03M 2WIRE
  Skladom
  173,00 EUR
  144,17 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Vedieť, kto stojí pri vašich dverách a zvoní na zvonček, je jednou zo základných istôt, ktoré vo svojej domácnosti potrebujete každý deň. Domáci videovrátnik EMOS EM-03M vám poskytne nielen to, ale aj oveľa viac.

Okrem toho, že videotelefón so širokouhlým záberom dokáže dokonale zobraziť prichádzajúceho hosťa za súmraku alebo v noci, môžete k 7" farebnej obrazovke s vysokým rozlíšením pripojiť aj ovládanie vchodových dverí alebo pohybu brány. Pomocou jedného tlačidla tak na diaľku jednoducho otvoríte prichádzajúcemu bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho bytu.


Videotelefón EMOS EM-03M vás poteší jednoduchou inštaláciou prostredníctvom 2 káblov, jednoduchým intuitívnym ovládaním a premyslenými detailmi vrátane menovky.

S videovrátnikom EMOS EM-03M s farebným LCD displejom budete mať vždy istotu, čo sa deje pri bráne alebo pred dverami. Nič vám neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto zazvoní na zvonček u vás doma alebo v kancelárii. A aby ste sa vždy potešili, keď príde návšteva, môžete ovládať hlasitosť zvonenia a vybrať si jednu zo 16 prednastavených melódií, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu uchu.

V šere alebo v tme sa kamerový systém automaticky rozsvieti pomocou infračervených LED diód. Vďaka tomu je možné ľahko spozorovať hosťa aj v náročných svetelných podmienkach.

 1. Mikrofón
 2. Kamera
 3. IR prísvit
 4. Štítok s menom
 5. Tlačidlo
 6. Reproduktor

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená rôzným spôsobom použitia. Vďaka pozorovaciemu uhlu 80° ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo kamkoľvek, kde vám to najviac vyhovuje. Obraz z kamerovej jednotky sa potom prenáša na vašu 7" farebnú obrazovku.

Prišla vám návšteva a vy ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém môže rovnako ľahko komunikovať so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

 1. Reproduktor
 2. Náhľad
 3. Ovládanie zámku dverí
 4. Ovládanie brány
 5. Prijatie/ukončenie hovoru
 6. Mikrofón
 7. Hlasitosť melódie
 8. Výber melódie
 9. Jas obrazu
 10. Farba obrazu

Pripojenie pomocou dvoch káblov

Máte teraz klasický zvonček a chceli by ste ho jednoducho nahradiť videotelefónom? So zariadením EMOS EM-03M to môžete urobiť ľahko bez toho, aby ste museli privádzať ďalšie káble. Videotelefón je pripravený na pripojenie pomocou dvoch káblov, namiesto klasických štyroch.

Vodotesná konštrukcia kamerovej jednotky

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku možno jednoducho namontovať, kdekoľvek ho potrebujete. Okrem toho je však jednotka dverovej kamery vodotesná (IP44) a skonštruovaná tak, aby odolala útokom vandalov a dobre vám slúžila dlhé roky.

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko