Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. AKCIA
 3. Videovrátniky
 4. Sada videovrátnika EMOS EM-10WIFI s aplikáciou pre mobily

Sada videovrátnika EMOS EM-10WIFI s aplikáciou pre mobily

Súprava videotelefónu EM-101WIFI od spoločnosti EMOS s wifi a mobilnou aplikáciou Premýšľali ste niekedy, že by ste mohli používať prepojený zvonček s... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
250,00 EUR
230,00 EUR
191,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:H2014
 • Kompletné špecifikácie
 • Sada videovrátnika EMOS EM-10WIFI s aplikáciou pre mobily
  Sada videovrátnika EMOS EM-10WIFI s aplikáciou pre mobily
  Skladom
  230,00 EUR
  191,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Súprava videotelefónu EM-101WIFI od spoločnosti EMOS s wifi a mobilnou aplikáciou

Premýšľali ste niekedy, že by ste mohli používať prepojený zvonček s mobilným telefónom? S videotelefónom EMOS EM-101WIFI a aplikáciou VDP sa váš sen stane skutočnosťou!

Videotelefón EMOS EM-101WIFI dokáže komunikovať cez wifi až s piatimi mobilnými telefónmi alebo tabletmi. Vďaka tomu môžete ľahko komunikovať s prichádzajúcou návštevou, nech ste kdekoľvek v dome alebo dokonca vonku.

Širokouhlý videotelefón dokáže dokonale zobraziť zvoniaceho návštevníka aj za súmraku alebo v noci vďaka infračervenému osvetleniu. Okrem toho môžete ľahko otvoriť zámok dverí alebo ovládať pohyb brány stlačením jediného tlačidla.

Videotelefón EMOS EM-101WIFI vás poteší jednoduchou inštaláciou a robustnou konštrukciou jednotky dverovej kamery, ktorá je vyrobená tak, aby odolala vandalom. Odteraz budete mať okolie svojho domu vždy plne pod kontrolou.

Vždy viete, kto je pred dverami

S videotelefónovou súpravou EMOS EM-101WIFI s prenosom HD videa na farebný LCD displej budete vždy vedieť, čo sa deje pri bráne alebo pred dverami. Nič vám neunikne - bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Vďaka pripojeniu k sieti wifi a následnému prenosu obrazu a zvuku do smartfónu alebo tabletu môžete komunikovať s návštevníkmi, aj keď ste na druhom konci sveta. A ak nie ste doma, môžete ľahko manuálne zhotovovať fotografie a videá nepozvaných hostí z mobilného telefónu prostredníctvom vzdialeného prístupu k videotelefónu.

Zobrazuje návštevníka vo dne aj v noci

Infračervené diódy LED zabezpečujú dokonalé snímanie kamery bez ohľadu na to, či je vonku jasné denné svetlo alebo hlboká tma. Širokouhlý fotoaparát so 70° uhlom záberu sníma počas dňa normálne a pri slabom osvetlení sa automaticky prepne na svetlo LED, ktoré je pre ľudské oko neviditeľné. Vďaka tomu budete mať jasný prehľad o tom, kto prišiel za vami počas dňa aj počas tmavej noci.

Odomknite vchod a otvorte bránu na diaľku

Videotelefón EMOS EM-101WIFI vám v mnohom zjednoduší život. Nielenže vás upozorní na prichádzajúcu návštevu stlačením tlačidla na vnútornom LCD monitore, ale umožňuje aj jednoduché diaľkové odomknutie vchodových dverí alebo brány.

Komunikácia s mobilnými telefónmi a tabletmi

Pripojením videotelefónu EM-101WIFI k sieti wifi môžete so zariadením bez problémov komunikovať, aj keď sa nachádzate na úplne inom mieste. K videotelefónu môžete pripojiť až päť samostatných mobilných telefónov alebo tabletov.

Vysoké rozlíšenie obrazovky so širokým pozorovacím uhlom

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená na širokú škálu aplikácií. Jeho pozorovací uhol je 70°, takže ho môžete umiestniť na nízky plot alebo kamkoľvek, kde vám to najviac vyhovuje. Ostrý obraz sa potom zobrazí na 7'' farebnom LCD displeji.

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

V tme alebo v šere sa kamerový systém automaticky rozsvieti infračervenými diódami LED, ktorých žiara je pre ľudské oko nepostrehnuteľná. To uľahčuje rozpoznanie votrelca aj za sťažených svetelných podmienok.

Vodotesná a robustná dverová kamerová jednotka

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku možno jednoducho namontovať kdekoľvek potrebujete. Okrem toho je však jednotka dverovej kamery vodotesná (IP44) a skonštruovaná tak, aby odolala vandalským útokom a slúžila vám dlhé roky.

Vysoké rozlíšenie obrazovky so širokým pozorovacím uhlom

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená na širokú škálu aplikácií. Jeho pozorovací uhol je 70°, takže ho môžete umiestniť na nízky plot alebo kamkoľvek, kde vám to najviac vyhovuje. Ostrý obraz sa potom zobrazí na 7'' farebnom LCD displeji.

 1. Reproduktor
 2. Pohľad
 3. Ovládanie zámku dverí
 4. Ovládanie brány
 5. Prijatie/ukončenie hovoru
 6. Mikrofón
 7. Hlasitosť melódie
 8. Výber zvonenia
 9. Jas obrazu
 10. Farba obrazu

Zámky dverí a ovládanie pohybu brány

Prišla návšteva a vy ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém dokáže rovnako ľahko komunikovať so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

 1. Mikrofón
 2. Kamera
 3. IR osvetľovač
 4. Tlačidlo
 5. Reproduktor

Tovar zaradený v kategóriách
© 2022 Tieto stránky prevádzkuje LIVOLO s.r.o. Školská 15, 935 32, Kalná nad Hronom, Slovensko